Par mums

Valde

Valdes priekšsēdētāja
Olga Plisko

Rīgas Austrumu klīniskā Universitātes slimnīcas Ambulatorās daļas ārste, Rīgas Stradiņa universitātes pasniedzēja un doktorante. Savā klīniskajā un zinātniskajā darbā ir pievērsusies dzemdes kakla priekšvēža saslimšanu un dzimumorgānu infekciju izpētei.

Valdes locekļi
Kristīne Pčolkina

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Kolposkopijas kabineta un Matules un Melkas ginekoloģijas privātklīnikas ārste. Ieguvusi zināšanas un darba pieredzi Lielbritānijā laika posmā no 2010. -2015. gadam. Iegūts arī Lielbritānijas Karaliskās Kolēģijas un Britu Kolposkopijas un Dzemdes Kakla Patoloģijas Biedrības sertifikāts kolposkopijā -diagnostikā un ārstēšanā. Prioritārās sfēras -dzemdes kakla priekšvēža saslimšanu diagnostika un ārstēšana, operatīvā  ginekoloģija.

Valdes locekļi
Irina Jermakova

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Ambulatorās daļas ārste, Rīgas Stradiņa universitātes doktorante. Galvenā interešu sfēra zinātnē un klīniskajā praksē saistīta ar dzimumceļu priekšvēža saslimšanu agrīnas diagnostikas un ārstēšanas iespējām.

Latvijas Kolposkopijas biedrība ir dibināta 2012. gadā. Tā ir brīvprātīga profesionāla organizācija, kas apvieno ārstus ginekologus, dzemdību speciālistus un ārstus onkoloģijas ginekologus, kuri savā profesionālā darbībā pielieto kolposkopijas metodi. Biedrības mērķi ir sekmēt zināšanu iegūšanu un pilnveidošanu par kolposkopijas metodi un tās pielietošanu ārstniecībā atbilstoši Eiropas Kolposkopijas federācijas izvirzītajiem standartiem, veicināt kolposkopijas metodes plašāku ieviešanu ārstniecībā, kā arī veicināt sabiedrības informētību un izpratni par kolposkopijas metodes pielietošanu ārstniecībā.

Adrese

Miera iela 45, Rīga, LV-1013

Rekvizīti

Latvijas Kolposkopijas biedrība.
Reģistrācijas numurs: 40008195797
Juridiskā adrese: Miera iela 45, Rīga, LV-1013
Konta numurs: LV22UNLA0050019530726, SEB banka

Iestāšanas, biedru nauda

Par biedrības biedru var būt ikviens ārsts ginekologs, dzemdību speciālists vai ārsts onkoloģijas ginekologs neatkarīgi no tautības, reliģiskās un politiskās pārliecības, kas savā iesniegumā valdei apliecina, ka ir iepazinies ar biedrības statūtiem un apņemas tos pildīt, kā arī sekmēt biedrības mērķu un uzdevumu īstenošanu. Pretendentam jānomaksā iestāšanās nauda, kuras apmērus nosaka biedrības valde, kā arī jānosūta elektroniski uz e-pastu info@kolposkopija.lv savs pieteikums dalībai biedrībā.

Iestāšanās nauda 20 eiro, biedru nauda 15 eiro/gadā.

Latvijas kolposkopijas biedrības statūti

Latvijas Kolposkopijas biedrības statūti Latvijas Kolposkopijas biedrības statūti